psrs logo 150Na osnovu  Statuta PSRS (po članu 33, stav1.) Predsjednik Gosp. Blagota Marković , saziva Redovnu  Skupštinu Planinarskog saveza Republike Srpske.

Skupština će se održati 21.06.2015. (NEDELJA) Istočno Novo Sarajevo , Centar za kulturu  u 12 časova.

Pravo glasa imaju sve članice PSRS koje su ispunile obaveze prema savezu (uplatile članarinu za 2014, naručile članski materijal u 2015. i dostavile dokumentaciju-izvještaje).

Planinarske organizacije koje imaju do 150 članova u 2014.  imaju dva delegata , a one preko 150 članova u 2014. imaju tri delegata. Delegati moraju imati pismena ovlaštenja svojih organizacija. Molimo delegate da dođu pola sata prije u salu, kako bi pravovremeno izvršili verifikacije.

Prijedlog dnevnog reda možete preuzeti ovdje.

Dobrodošli!