Дан Републике Српске – свечани дефиле

Поводом Дана Републике Српске, 9. јануара 2023. године у Источном Сарајеву ће бити организован свечани дефиле припадника МУП-а Републике Српске и цивилних структура (владиних и невладиних организација и установа). Један од ешалона у дефилеу биће и ешалон Планинарског савеза Републике Српске.

Планинарски савез РС и овим путем обавијештава сва планинарска друштва чији чланови ће учествовати у свечаном дефилеу да списак учесника доставе савезу до 22.12. 2022. на начин како је описан у послатим мејловима.  Савез омогућује ноћење 8/9 јануара за планинаре из удаљених крајева у Планинарском дому Челина са вечером и доручком.

До 22.12. 2022. до 18 часова, потребно је послати достављене табеле на мејл Планинарског савеза Републике Српске: planinarskisavezrs@gmail.com. Додатне информације можете добити на телефон 066/902-643 Ранка Савичић, секретар савеза.

Како је било на посљедњем одржаном свечаном дефилеу можете погледати путем овог линка: