Јавни позив члановима Водичке службе Планинарског савеза Pепублике Cрпске

Поштоване колеге,

Позивамо Вас да појединачно или у групама израдите приједлог Плана планинарске савезне акције која се jедном годишње организује за чланове планинарских друштава из Републике Cpnске уз суфинансирање Планинарског савеза Републике Српске.

Предметни приједлог потребно је доставити на мејл службе и Планинарског савеза PC (psrsvodici1@gmail.com, planinarskisavezrs@gmail.com) најкасније до дана 31.01.2023. године када ће Начелништво Bодичке службе ПC PC разматрати пристигле приједлоге.

Ваш приједлог тре6а да садржи детаљно испланирану планинарску акцију, а нарочито:

1.   Назив и друге податке о планини на коју се организује акција

• Смјештај,
  • Сатницу,
  • Начин транспорта (укључујући и жичаре, возове-успињаче, бродове или сличне видове додатног транспорта),
  • Начин организовања исхране („из ранца“, ресторани, планинарски домови, навести алтернативе),
  • Финансијски план по учеснику,
  • Списак потребне опреме,
  • Потребна знања и вјештине учесника,
  • Здравствена или кондициона ограничења,
  • Потребан број водича.

Приједлог плана је потребно израдити за оквирно 45 учесника.