КОНКУРС ЗА ДРУГЕ ДАНЕ ПЛАНИНАРА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

Планинарски савез Републике Српске расписује конкурс за домаћинство за 2. Дане планинара Републике Српске. Позивају се све планинарске организације које су заинтересоване да уз помоћ ПСРС од 1-000 КМ организују дане планинара Републике Српске у току 2023.године.

Други Дани планинара Републике Српске могу да буду у оквиру ваше планинарске акције у савезном календару.

Предлог програма Дана планинара 2023. :

Петак (после подне) :

Окупљање учесника (пријаве, смештај…)

Састанак УО ПСС

Субота:

7:30 – 9:00 окупљање и пријава учесника

9:30 отварање Дана планинара

10:00 полазак на пешачење (стаза по договору са домаћином)

У току дана у оквиру „ 2. Дана планинара“ биће одржани састанци, предавања, промоције, едукације…

Детаљан план активности са сатницом биће накнадно објављени.

Недјеља :

10:00 Почетак Првенства Републике Српске у планинарском трчању (trekingu), планинарској оријентацији и слично у договору са Начелником савеза.

10:15 полазак на пјешачење (стаза по договору са домаћином)

16:00 Затварање манифестације

Рок за пријаву је до 30.12.2022. на мејл Планинарског савеза Републике Српске: planinarskisavezrs@gmail.com .